اعلام نیازهای فناورانه شرکت‌های بزرگ حوزه معدن و صنایع معدنی اعلام نیازهای فناورانه شرکت‌های بزرگ حوزه معدن و صنایع معدنی

از جمله الزامات مهم برای تحقق هدف ساخت داخل و جهت‌دهی ایده‌ها و محصولات دانش‌بنیان در راستای استفاده داخل، وجود اطلاعات کافی از نیازمندی‌های فناورانه در هر حوزه است تا در این خصوص تیم‌های نوآور، شرکت‌های دانش‌بنیان و سرمایه‌گذاران فرصت پیاده‌سازی آنها را در اختیار داشته باشند. جشنواره اینوماین دو فرصت مناسبی جهت طرح این نیازمندی‌ها و ارائه آن به جامعه هدف بود.

اکنون و پس از اتمام جشنواره اینوماین دو، موسسه یونیدرو در نظر دارد طی یک فرایند مستمر نیازمندی‌های فناورانه حوزه معدن و صنایع معدنی را رصد، پایش و اعلام نماید. در ابتدا نیازهای جمع آوری شده از هشت شرکت بزرگ حوزه معدن و صنایع معدنی از جمله شرکت فولاد مبارکه اصفهان، شرکت ذوب آهن اصفهان، شرکت صنعتی و معدنی چادرملو، شرکت معدنی و صنعتی گل گهر، شرکت فولاد خوزستان، شرکت فولاد خراسان، شرکت ملی صنایع مس ایران و شرکت معادن منگنز ایران و سازمان پدافند غیرعامل کشور ارائه خواهد شد.

شرکت‌های فناور، صاحبان ایده و سرمایه‌گذارانی که تمایل به ارائه پروپوزال برای هر یک از نیازهای اعلام شده دارند، برای کسب اطلاعات بیشتر از هر یک از نیازهای ارائه شده و نحوه تعامل با صاحبان نیاز می‌توانند با موسسه یونیدرو تماس حاصل نمایند.

برای اطلاع از نیازهای اعلام شده می توانید به اینجا مراجعه کنید.

جهت تکمیل تعهد نامه حفظ محرمانگی و دریافت جزئیات میتوانید به اینجا مراجعه کنید.