آخرین اخبار یونیدرو آخرین اخبار یونیدرو

باشگاه متخصصان نمونه برداری معدنی توسط شرکت کانساران بینالود با همکاری موسسه آموزشی پژوهشی یونیدرو افتتاح شد

تازه های یونیدرو تازه های یونیدرو

رویدادها رویدادها

بانک صنعت و معدن

بانک صنعت و معدن


4-1 معرفی

بانک صنعت و معدن، بانکی توسعه‌ای و تخصصی در حوزه ی صنایع و معادن کشور می‌باشد که از طریق تسهیل‌گری حرفه‌ای در ارائه خدمات مالی، بانکی و مشاوره‌ای به طرح‌های بزرگ زیر ساختی کشور و ایجاد و توسعه ی صنایع کوچک، متوسط و بزرگ با اولویت بخش خصوصی در توسعه پایدار کشور شامل بهبود ارزش افزوده و بهره‌وری صنایع، افزایش اشتغال، توسعه متوازن منابع براساس مزیت‌های رقابتی منطقه‌ای و بهبود زیرساخت‌های توسعه اقتصادی، نقش مؤثر و یکتایی را ایفا می‌کند. در این راستا بانک تعاملی اثربخش با متولیان سیاست‌گذاری توسعه اقتصادی کشور دارد و ارزش‌آفرینی خود را با اتکا به توانایی‌های سرمایه انسانی، شبکه ارتباطات بین‌المللی و ملی و ایجاد شرایط مناسب تأمین مالی، تحقق می‌بخشد.

ارزش‌هایی که بانک صنعت و معدن در انجام مأموریت خود به آنها پایبند است، حساسیت نسبت به اثربخشی و تخصیص بهینه منابع، سادگی و سرعت ارائه خدمات و تعهد به صیانت از محیط زیست در راستای مسئولیت‌های اجتماعی می‌باشند.

4-2 مأموریت:

تسهیل‌گری حرفه‌ای و اثربخش در ارائه خدمات مالی، بانکی و مشاوره‌ای به منظور تامین مالی طرح‌های بزرگ زیرساختی و بنگاه‌های کوچک، متوسط و بزرگ با اولویت بخش خصوصی در راستای توسعه پایدار.

3-4 خدمات

  • تسهیلات کوتاه مدت
  • تسهیلات بلندمدت
  • گشایش اعتبار اسنادی
  • صدور ضمانت نامه

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص تسهیلات کوتاه مدت و شرایط دریافت آن اینجا، تسهیلات بلند مدت و شرایط دریافت آن اینجا، گشایش اعتبار اسنادی به اینجا و صدور ضمانت‌نامه به اینجا مراجعه فرمائید. برای دسترسی به وب سایت بانک نیز می‌توانید به آدرس http://www.bim.ir/Portal/Home/ مراجعه بفرمائید.

 


خبرها و اطلاعیه ها خبرها و اطلاعیه ها

نمایش 1 - 18 از 22 نتیجه
آیتم در هر صفحه 18
از 2