آخرین اخبار یونیدرو آخرین اخبار یونیدرو

اعلام نیازهای فناورانه شرکت‌های بزرگ حوزه معدن و صنایع معدنی

تازه های یونیدرو تازه های یونیدرو

رویدادها رویدادها

بانک صنعت و معدن

بانک صنعت و معدن


4-1 معرفی

بانک صنعت و معدن، بانکی توسعه‌ای و تخصصی در حوزه ی صنایع و معادن کشور می‌باشد که از طریق تسهیل‌گری حرفه‌ای در ارائه خدمات مالی، بانکی و مشاوره‌ای به طرح‌های بزرگ زیر ساختی کشور و ایجاد و توسعه ی صنایع کوچک، متوسط و بزرگ با اولویت بخش خصوصی در توسعه پایدار کشور شامل بهبود ارزش افزوده و بهره‌وری صنایع، افزایش اشتغال، توسعه متوازن منابع براساس مزیت‌های رقابتی منطقه‌ای و بهبود زیرساخت‌های توسعه اقتصادی، نقش مؤثر و یکتایی را ایفا می‌کند. در این راستا بانک تعاملی اثربخش با متولیان سیاست‌گذاری توسعه اقتصادی کشور دارد و ارزش‌آفرینی خود را با اتکا به توانایی‌های سرمایه انسانی، شبکه ارتباطات بین‌المللی و ملی و ایجاد شرایط مناسب تأمین مالی، تحقق می‌بخشد.

ارزش‌هایی که بانک صنعت و معدن در انجام مأموریت خود به آنها پایبند است، حساسیت نسبت به اثربخشی و تخصیص بهینه منابع، سادگی و سرعت ارائه خدمات و تعهد به صیانت از محیط زیست در راستای مسئولیت‌های اجتماعی می‌باشند.

4-2 مأموریت:

تسهیل‌گری حرفه‌ای و اثربخش در ارائه خدمات مالی، بانکی و مشاوره‌ای به منظور تامین مالی طرح‌های بزرگ زیرساختی و بنگاه‌های کوچک، متوسط و بزرگ با اولویت بخش خصوصی در راستای توسعه پایدار.

3-4 خدمات

  • تسهیلات کوتاه مدت
  • تسهیلات بلندمدت
  • گشایش اعتبار اسنادی
  • صدور ضمانت نامه

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص تسهیلات کوتاه مدت و شرایط دریافت آن اینجا، تسهیلات بلند مدت و شرایط دریافت آن اینجا، گشایش اعتبار اسنادی به اینجا و صدور ضمانت‌نامه به اینجا مراجعه فرمائید. برای دسترسی به وب سایت بانک نیز می‌توانید به آدرس http://www.bim.ir/Portal/Home/ مراجعه بفرمائید.

 


خبرها و اطلاعیه ها خبرها و اطلاعیه ها