آخرین اخبار یونیدرو آخرین اخبار یونیدرو

اعلام نیازهای فناورانه شرکت‌های بزرگ حوزه معدن و صنایع معدنی

تازه های یونیدرو تازه های یونیدرو

رویدادها رویدادها

سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو)

سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو)


6-1 معرفی

سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران به منظور رفع نیاز کشور به محصولات و فراورده‌های معدنی با تأکید بر بهینه‌سازی نظام اقتصادی کشور در بخش معادن و صنایع وابسته و همچنین اعمال نظارت بر استفاده از ذخایر معدنی و بهره بردری صحیح و موثر از آنها بموجب ماده 6 قانون تأسیس وزارت صنایع و معادن مصوب 1379/10/6 مجلس شورای اسلامی و تبصره ذیل ماده مذکور به منظور بررسی، تهیه و اجرای طرح‌های احداث، توسعه، تجهیز و نوسازی صنایع تولیدی متالوژی، استخراج و فرآوری مواد معدنی و اجرای کارهای اکتشافی تشکیل گردیده است.

سازمان به موجب قانون مذکور، طبق قانون تاسیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران مصوب 1346/4/26 و اساسنامه و مقررات آن اداره خواهد شد.

ماده 6 - به منظور بررسی، تهیه و اجرای طرحهای احداث، توسعه، تجهیز و نوسازی صنایع تولیدی متالورژی، استخراج فرآوری مواد معدنی و‌اجرای طرحهای اکتشافی «سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران» تشکیل می‌گردد. این سازمان طبق قانون تأسیس گسترش و نوسازی‌صنایع ایران مصوب 1364.4.26 و اساسنامه و مقررات آن اداره خواهد شد.

6-2 مأموریت

ایمیدرو متولی راهبری توسعه، توانمندسازی و رقابت پذیری بخش معدن و صنایع معدنی و تبدیل منابع و محصولات این بخش به ثروت پایدار کشور است.

3-6 خدمات

  • حمایت از پژوهش‌های توسعه‌ای بنگاه‌ها
  • حمایت از پایان‌نامه‌های تحصیلات تکمیلی
  • حمایت از پیشنهادات پژوهشی

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص خدمت نخست می‌توانید فایل مربوطه را از اینجا دریافت نمایید و برای تهیه فرم‌های مربوط به دو خدمت دیگر به اینجا مراجعه بفرمائید.

همچنین قابل ذکر است که وب سایت ایمیدرو از آدرسimidro.gov.ir  قابل دسترس است.

 


خبرها و اطلاعیه ها خبرها و اطلاعیه ها