آخرین اخبار یونیدرو آخرین اخبار یونیدرو

باشگاه متخصصان نمونه برداری معدنی توسط شرکت کانساران بینالود با همکاری موسسه آموزشی پژوهشی یونیدرو افتتاح شد

تازه های یونیدرو تازه های یونیدرو

رویدادها رویدادها

صفحه نمایشگاه توامندی

صفحه نمایشگاه توامندی


مؤسسه یونیدرو در راستای افزایش نقش شرکت‌های دانش‌بنیان در زنجیره ارزشی معدن و صنایع معدنی و لزوم توجه به اهمیت برقراری ارتباط فیمابین طرف عرضه و تقاضا، ظرفیت برجسته شرکت‌های دانش‌بنیان مرتبط با معدن و صنایع معدنی و همچنین رویکرد تعاملی بازیگران این حوزه درصدد است دومین دوره جشنواره ایده‌های ارزش‌آفرین معدن و صنایع معدنی (اینوماین2)  را با حمایت سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو)، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، صندوق نوآوری و شکوفایی، دانشگاه تهران و با همکاری بازیگران بخش معدن و صنایع معدنی برگزار نماید.

در این جشنواره، نمایشگاهی با حضور شرکت‌های دانش‌بنیان منتخب برگزار می‌شود که بستری مناسب برای بازارسازی و بازاریابی خواهد بود به طوری که با امضای تفاهم‌نامه‌های فروش میان شرکت‌های دانش‌بنیان و خریداران، بسته‌های تشویقی به طرفین ارائه خواهد شد.

شایان توجه است با توجه به محدودیت حضور شرکت‌ها، کارگروه‌های ارزیابی اینوماین2 شرکت‌های متقاضی را ارزیابی و فهرستی از منتخبین را اعلام خواهد کرد. لذا بایسته است حداکثر تا تاریخ 98/10/15 اقدام به تکمیل فرآیند ثبت‌نام کرده و موارد درخواستی را جهت ارزیابی دقیق به طور کامل تکمیل نمایند.

در این راستا و به جهت مشارکت در اینوماین 2، خواهشمند است فرم (پیوستWord) (فرمت PDF فرم) را در خصوص فعالیت های شرکت دانش‌بنیان خود تکمیل و به آدرس innomineunidro@gmail.com  ارسال فرمائید.


خبرها و اطلاعیه ها خبرها و اطلاعیه ها

نمایش 1 - 18 از 22 نتیجه
آیتم در هر صفحه 18
از 2